Скандален запис излезе от кулоарите на партия „Величие“. В него неуспешният кандидат за депутат Таня Тимева разказва пред неизвестен мъж за кулоарни подробности в партията на Ивелин Михайлов.
Тя обсъжда качествата на идеолога Михайлов, на депутатите Красимира Катинчарова, Мария Илиева, Стелияна Бобчева и други.
В момента Тимева се изявява като сътрудник на зам.-председателя на парламента Юлиана Матеева.
До този момент никой от „Величие“ не е отрекъл автентичността на записа.
От думите на Тимева става ясно, че тя е на нож с Катинчарова, Илиева и Бобчева.
Ето какво казва за Стелияна Бобчева:
Тя е много проста.
За Красимира Катинчарова:
Аз разбирам, че тя се опитва по съвсем различен да си гради партия в партията. По никакъв начин не уважава Ивелин. Тя казва, че той не може да мисли и той е див селянин, който не разбира нищо. И че тя се опитва да прави нещо, но той само пречи, защото говори само за сметища и не разбира от нищо друго.
Какво прави тя във „Величие“? Като не ѝ харесва, да става да си заминава.
Тя говореше, че се е разочаровала, че вече няма да се занимава.
Тя се притеснява от Стела. Звъни ми поне по веднъж на ден. Има някаква луда ревност, явно е лудо влюбена.
За Мария Илиева:
Страшни интриги. Чеп за зеле не става от нея.
Аман от Руди-Геловци.
София 16°
Видин 20°
Враца 18°
Русе 20°
Варна 35°
Бургас 32°
Пловдив 37°
Все още няма коментари